DEM-312GT2EOL EOS

Modulis Mini GBIC su vienu 1000Base-SX+ prievadu daugiamodžiui optiniam kabeliui, maitinimas 3,3V (iki 2 km)
Kur įsigyti

Aprašymas

Nauja Gigabit Interface Converter (GBIC) ir Small Form-Factor Pluggable (SFP) optinių modulių linija yra našumo ir prieinamumo derinys. Nauji D-Link optiniai moduliai būna dviejų rūšių: standartiniai (GBIC) ir SFP/MiniGBIC.

DEM-312GT2 – tai itin našus 1310 nm daugiamodis optinis modulis SFP/(miniGBIC). Gigabit modulis palaiko dvipusio duomenų perdavimo režimą ir naudoja daugiamodį, ne ilgesnį nei 2 km, 62.5 arba 50 mikronų storio optinį kabelį. Metalinis įrenginio korpusas mažina elektromagnetinį spinduliavimą ir prailgina veikimo laiką. DEM-312GT2 palaiko „karštą“ prisijungimą, turi standartinę garantiją ir nemokamą techninį palaikymą.

Bendros charakteristikos

Įrenginio ir jo našumo savybės:

  • Duomenų perdavimo greitis (Gigabit): 1.250 Gbps (abiejomis kryptimis)
  • Duomenų perdavimo greitis (optinis kanalas): 1.062 Gbps (abiejomis kryptimis)
  • Optinio imtuvo jautrumas: iki -18 dBm

Duomenų perdavimo atstumai:

  • 62.5/125 mikronų kabelis: iki 2 km
  • 50.0/125 mikronų kabelis: iki 2 km
  • 9/125 mikronų kabelis: nėra duomenų

Sąsaja su vartotoju:

  • Jungties tipas: LC

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • Palaikoma įtampa: 3.1 – 3.5 V
  • Maksimali įtampa: 6.0 V
  • Maksimali srovė: 300 mA

Sertifikatai:

  • Laser Class 1: EN 60825-1
  • FDA21 1040.10 & 1040.11

Išmatavimai:

  • 3.02 x 1.19 x 5.71 mm

Darbo temperatūra:

  • 0º ÷ 70º C

Saugojimo temperatūra:

  • -40º ÷ 85º C

Saugojimo aplinkos drėgmė:

  • 10% ÷ 85%

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DEM-312GT2
Vaizdas iš priekio
Vaizdas iš dešinės

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite